Dobrodošli, Gost. Molim te uloguj se.
FORUM IPG
03.09.2014 u 08:55:14
Vesti:

Stranice: 1
Analni sex imedju muškarca i žene (pročitano 15146 puta)
grof mika
Junior Member
**

Zdravo svima !

pol: male
Analni sex imedju muškarca i žene
15.08.2007 u 19:11:18

Pre neki dan  sreo sam jednog veoma dragog prijatelja i on me je ostavio bez reči.  
Naime onako pričajući o svemu i svačemu on mi u poverenju  pomenu kako redovno upražnjava analni sex sa svojom ženom i kako uobičajni sex više i ne praktikuju . Upočetku smatrajući sve za šalu slatko mu se nasmejah ali mi on onda odbrusi kako se ne šali  i kako u tome nema ništa loše. Moram priznati da sam bio zgadjen i razočaran , jer po meni lično analni sex je perverzija i bolest.

Zanima me vaše mišljenje , da li smatrate analni sex izmedju muskarca i žene  za bolest  , da li se tu prelazi granica izmedju perverzije i normalnog čina izmedju dve osobe ?
Vrati se na vrh

Čovek , o kako to gordo zvuči !
  IP Logovan
MaMa KoKo
God Member

pol: female
Re: Analni sex imedju muškarca i žene
Odgovor #1 - 15.08.2007 u 21:01:46

Grofe bice da si ti nama malo konzervativan,a?  Wink Kakva bolest, kakva perverzija izmedju dva ljudska bica u vezi? Pri tom bracnoj? Ma, sve je dopusteno...
Ako cemo tako, gde je po tebi granica do koje se sme?
Vrati se na vrh

IP Logovan
Highest mountain
God Member

Odgovor #2 - 16.08.2007 u 13:29:06

Ni bolest, a ni perverzija - kad se vec oboje slazu sa tim.

Ono sto iznenadjuje je statistika - u XIX veku je to bio popularan metod kontracepcije, a danas, na znam tacno koji procenat, mozda 5 od heteroseksualnoh parova redovno upraznjava tu vrstu seksa.

Al' Džogani je legenda, kad je na pitanje o a. seksu odgovorio:

"BOŽE SAČUVAJ, PA TO JE KAO DA VODIM LJUBAV SA RODŽENIM BRATOM!!!"

Vrati se na vrh

IP Logovan
grof mika
Junior Member
**

Zdravo svima !

Odgovor #3 - 23.08.2007 u 20:06:29

Quote:

Po meni sve što nije vaginalni sex je  ponižavanje žene. Uostalom u analnom seksu  egoistički jednostrano  uživaju samo muškaraci , dok se ženama  ne pruža nikakvo zadovoljstvo.

Zanimljivo je , kako  granicu izmedju normalnog i perverznog u seksu postavljaju opšteprihvaćene društvene norme . Naprimer  pre sto godina  oralni sex je oštro osudjivan ,  a danas je  za većinu ljudi  sasvim normalna stvar Cheesy.
Vrati se na vrh

IP Logovan
John Doe
God Member

Rudy

Odgovor #4 - 04.09.2007 u 16:02:28

Quote from grof mika on 23.08.2007 u 20:06:29:
Quote:

Zanimljivo je , kako  granicu izmedju normalnog i perverznog u seksu postavljaju opšteprihvaćene društvene norme . Naprimer  pre sto godina  oralni sex je oštro osudjivan ,  a danas je  za većinu ljudi  sasvim normalna stvar Cheesy.

Ne bih se slozio sa su "opsteprihvacene drustvene norme" merilo normalnog i perverznog u seksu.

Najpre, te opsteprihvacene drustvene norme vise nisu opste, jer je jedno prihvatljivo za, da malo karikiram, Beogradjane na postidiplomskim studijama, drugo za Milojicu i Zivojinku iz Svilajnca, poljoprivrednike u usposnu, a nesto trece za prigradsko stanovnistvo ciji je kulturni model mesavina ova dva.

Da ne idemo u individualne razlike u ukusima, licnosti i tako dalje. Sve to moze da cini da opsteprihvacena merila ne vrede mnogo, jer, jednostavno, nisu opsteprihvacena.

Naprosto, svo sto je prihvatljivo za jedan par je prihvatljivo, a posto im, pretpostavljam, niko ne zaviruje u spavacu sobu, onda drustveno prihvaceno i nema nekog znacaja.

Vrati se na vrh

WWW   IP Logovan
grof mika
Junior Member
**

Zdravo svima !

Odgovor #5 - 08.09.2007 u 12:40:56

Quote:
Najpre, te opsteprihvacene drustvene norme vise nisu opste, jer je jedno prihvatljivo za, da malo karikiram, Beogradjane na postidiplomskim studijama, drugo za Milojicu i Zivojinku iz Svilajnca, poljoprivrednike u usposnu, a nesto trece za prigradsko stanovnistvo ciji je kulturni model mesavina ova dva.

Quote:
Sve to moze da cini da opsteprihvacena merila ne vrede mnogo, jer, jednostavno, nisu opsteprihvacena.

Ipak jesu , jer opšti društveni stav utiče na stav pojedinca. Uostalom ljudski stavovi evoluiraju kroz vreme bez obzira na lokaciju to jest da li neko živi na selu ili u gradu. U današnje vreme zahvaljujući modernim komunikacijama i sredstvima informisanja uticaji se brzo šire .Novine se prodaju i u najudaljenijim selima , televizija i internet su svuda dopreli , ljudi mogu stupiti u kontakt i informisati se bez obzira na udaljenost .Na taj način i ljudi koji žive u raznim zabitima mogu doći u kontakt sa stavovima ljudi u gradu.Uostalom u današnje vreme vlada veoma opuštena seksualna atmosfera a savim je  normalno da se pojedinac ponaša u skladu sa okruženjem u kome se nalazi.Tako na primer pre trideset godina retko ko je u srednjoj školi stupao u seksualne odnose , a danas skoro svi srednjoškolci izgube nevinost još u srednjoj školi. A zašto , pa zato što je medju njihovim vršnjacima opšte prihvaćeno da se nevinost izgubi u srednjoj školi , dakle stav grupe utiče na stav pojedinca.
Naravno ima puno i drugih primera ,  navešću samo još jedan : nekada je bio opšte prihvaćen stav da samo pretparačke novine pišu o seksu , a u danasnje vreme nema novina koje nepisu o tome .

I  umalo da zaboravim razlika u stavovima sela i grada skoro je i iščezla , naprimer nekada u selima uopšte i nije bilo droge , dok je sada više registrovanih narkomana u selima nego u gradovima.Što reče onaj jedan : " Celo selo voli belo " Shocked
Vrati se na vrh

IP Logovan
ELEGIJA
YaBB Newbies
*

kompetentna

pol: female
Odgovor #6 - 11.09.2007 u 22:00:50

....hm, zasto bi mi bilo ko branio nesto u cemu partner i ja uzivamo..
... moze i ta vrsta uzivanja biti super alo samo u pravim trenucima i ako se zna kako....
od 4 puta koliko sam probala, 3 puta je bilo uzas, 1 vrh... tako da... za to treba uputsvo Smiley inace je mnogo lose...
Vrati se na vrh

IP Logovan
John Doe
God Member

Rudy

Odgovor #7 - 13.09.2007 u 11:42:14

Quote from grof mika on 08.09.2007 u 12:40:56:
Ipak jesu , jer opšti društveni stav utiče na stav pojedinca. Uostalom ljudski stavovi evoluiraju kroz vreme bez obzira na lokaciju to jest da li neko živi na selu ili u gradu.

U dve uzastopne recenice skacete sami sebi u usta. Najpre kazete kako "opsti drustveni stav" , mada mi i dalje nije jasno sta je to, utice na pojedinca, a onda kazete da uopste nije bitno da li neko zivi na selu ili u gradu.

Pa da nije bitno, iste bi navike imali, iste ukuse, isti sistem vrednopsti, a to nije slucaj.  

Drugim recima, upravo razlike izmedju sela i grada su posledica tog drustvenog uticaja o kom pricate.

Quote:
U današnje vreme zahvaljujući modernim komunikacijama i sredstvima informisanja uticaji se brzo šire .Novine se prodaju i u najudaljenijim selima , televizija i internet su svuda dopreli , ljudi mogu stupiti u kontakt i informisati se bez obzira na udaljenost .

Opste mesto. I kao sva opsta mesta, pogresno.

Do vecine sela u Srbiji ne postoji ni asfaltni put. Internet u Srbiji koristi redovno 26 posto ljudi. I sta mislite, koliko njih je na selu, od tih 26 posto?

Pa sela u okolini Novog Sada nemaju sva telefonske linije sredjene, a kako neko da koristi internet, kad nema ni telefon? Jedino da uvede wireless za pocetak.  Grin

Vi, recimo, vrlo verovatno, zivite u gradu. A zaprepasceni ste analnim seksom izmedju osoba razlicitog pola. Drugim recima, prvi put cujete za tako nesto, totalno ste neinformisani. Pa kako onda da reaguje Zika iz Prnjavora Donjeg?

Quote:
Na taj način i ljudi koji žive u raznim zabitima mogu doći u kontakt sa stavovima ljudi u gradu.Uostalom u današnje vreme vlada veoma opuštena seksualna atmosfera a savim je  normalno da se pojedinac ponaša u skladu sa okruženjem u kome se nalazi.

Ako je potrebno da seljaci "stupe u kontakt" sa stavovima ljudi u gradu, onda ocigledno postoje razlike izmedju tih stavova, i samim tim, tih sredina, za koje ste iznad rekli da ih nema, zahvaljujuci sredstvima informisanja.

U Srbiji vlada "opustena seksualan atmosfera"?  Grin Genijalno, ovo mi se dopada. Nema jos jedan narod tako stisnut kad je seks u pitanju kao Srbi.

Quote:
Tako na primer pre trideset godina retko ko je u srednjoj školi stupao u seksualne odnose , a danas skoro svi srednjoškolci izgube nevinost još u srednjoj školi. A zašto , pa zato što je medju njihovim vršnjacima opšte prihvaćeno da se nevinost izgubi u srednjoj školi , dakle stav grupe utiče na stav pojedinca.

Iskreno, izvestaji o seksualnom ponasanju srednjoskolaca se baziraju na izjavama samih srednjoskolaca. Ne bih dao pet para na to sta pise u njima.

Citao sam novinske tekstove u kojima se senzacionalisticki tvrdilo da je granica prvog seksa pomerena na 13-14, a sam sam radio sa decom tog uzrasta i znam da nije tacno. To je samo jedan primer. A onda isti taj srednjoskolac "slozi pricu" za vrsnjake u kojoj se kresnuo "sa dve zenske", ili devojka isprica drugaricama kako joj je decko neki student sa kojim se urnise od seksa, da bi ispala vaznija i starija.

Sto je najlepse, slicne price prodaju i u istrazivanjima.    

Quote:
I  umalo da zaboravim razlika u stavovima sela i grada skoro je i iščezla , naprimer nekada u selima uopšte i nije bilo droge , dok je sada više registrovanih narkomana u selima nego u gradovima.Što reče onaj jedan : " Celo selo voli belo " Shocked

Taj sto je to rekao zivi u Beogradu, a ranije je ziveo u Moskvi, a ne u Lajkovcu.  Grin

Ima travice u selima, ali kolicina teskih droga, pa i laksih, koja se moze naci na selu i u gradu, uopste nije uporediva.
Vrati se na vrh

WWW   IP Logovan
grof mika
Junior Member
**

Zdravo svima !

Odgovor #8 - 13.09.2007 u 18:38:43

Svako vreme i svako društvo ima neki opšti stav o odredjenim pitanjima . Ta naravno da okruženje to jest , stav društva utiče na ljude , ako su svi rasli u vremenu i društvu koje je nešto osudjivalo i oni sami većinom će to isto osudjivati i neće praktikovati. Naprimer ako bi za vreme patrijahata nekoj ženi tražili oralni seks ona bi to odlučno odbila , a verovatno bi vas optužila za izopačenost i perverziju . A ako bi ste to isto tražili u današnje vreme ( vreme kada svi o tome pišu , pričaju a većina i praktikuje ) , isto bi  bez većih problema i dobili . E to je opšti stav društva , a opšti stav društva evoluira kroz vreme. Tvrdnju da je razlika u stavovima sela i grada nestala , kao i tvrdnju da su moderna sredstva komunikacije stigla i do najudaljenijih sela nisam izrekao ja već naši sociolozi.
Da li vi tvrdite da ste bolje upućeni u situaciju od naših sociologa istraživača ?

Quote:
Iskreno, izvestaji o seksualnom ponasanju srednjoskolaca se baziraju na izjavama samih srednjoskolaca. Ne bih dao pet para na to sta pise u njima.

Citao sam novinske tekstove u kojima se senzacionalisticki tvrdilo da je granica prvog seksa pomerena na 13-14, a sam sam radio sa decom tog uzrasta i znam da nije tacno. To je samo jedan primer. A onda isti taj srednjoskolac "slozi pricu" za vrsnjake u kojoj se kresnuo "sa dve zenske", ili devojka isprica drugaricama kako joj je decko neki student sa kojim se urnise od seksa, da bi ispala vaznija i starija.

Sto je najlepse, slicne price prodaju i u istrazivanjima.

Radili ste sa decom uzrasta 14 godina , a da li ste radili u srednjoj školi ? Ja jesam , i mogu vam reći tetkice su često zaticale (u WC- ima ) učenike u toku seksa , zatim tu je bila i ona afera kada su učenice zatrudnele na ekskurziji , pa su nastavnike  njihovi roditelji napali da nisu pazili šta deca rade.

Quote:
Ima travice u selima, ali kolicina teskih droga, pa i laksih, koja se moze naci na selu i u gradu, uopste nije uporediva

Nažalost to takodje nije tačno , sociološka istraživanja pokazuju da je na selu mnogo veći procenat narkomana nego u gradu. Nakraju pitao bih vas odakle se informišete , koje novine čitate ? Trebalo bi pod hitno da počnete čitati Večernje Novosti.
Vrati se na vrh

IP Logovan
jagodinsky
YaBB Newbies
*

Amfiteatar

Odgovor #9 - 10.11.2007 u 18:56:04

Ne znam da li ste definisali šta je to „normalno“ a šta „perverzno“. Po meni je normalno i prihvatljivo sve što 1,2,3,4,5 ....n punoletnih i zdravih osoba rade sebi ili drugima sa njihovim pristankom i što svima pruža neko zadovoljstvo. Tih „n“ osoba mogu biti i različitog i istog pola, kako god ko voli! Nadam se da grof neće biti šokiran!
Vrati se na vrh

„Iskustvo je ime koje dajemo svojim greškama“ Oskar Vajld
Elektronska pošta   IP Logovan
Hammer
Junior Member
**

Odgovor #10 - 21.11.2007 u 01:41:56

Nista nije ni dobro ni lose vec onakvo kakvim ga cine ljudska uverenja.Licno obozavam zensku goozu i mislim da nista nije perverzno dok god je na obostrano zadovoljstvo.Takodje(u praksi sam ovo i potvrdio)analni orgazam kod vecine zena moze biti cak i snazniji od vaginalnog.Ja,licno,volim da posedujem zenu totalno tako da nemam uopste problem po ovom pitanju.
Vrati se na vrh

IP Logovan
ajasofia
YaBB Newbies
*

Amfiteatar

Odgovor #11 - 03.02.2008 u 04:25:24

Ako me oci nisu prevarile, videh da grof rece da je analni seks jednostrano uzivanje i ponizavanje zene.

Grin

kako mozes da znas ako nisi probao, da li je dobro ili ne?  Shocked

Ja sam zensko i kazem ti da je ekstra, ako ne verujes probaj slobodno!!!
A nemogu biti ponizena ako posle toga ne mozes da mi skines osmeh sa lica celo vece.
I nisam jedina zena koja ce ovo reci. to ce ti reci svaka koja je to upraznjavala sa nekim ko ne upire kao volina.
Vrati se na vrh

Elektronska pošta   IP Logovan
Stranice: 1

Podržavamo softver otvorenog koda (open source).
Forum AMFITEATAR » je baziran na YaBB 2.1 softveru otvorenog koda.
© 2000-2008. Sva prava zadržana.

Hosted by Psimetrics.

Valid XHTML Valid CSS Powered by Perl Source Forge